Wełny URSA w Attic Kraków

URSA w ATTIC Kraków

Jednym z produktów oferowanych przez naszą hurtownię w kategorii materiałów termoizolacyjnych jest wełna mineralna produkowana przez firmę URSA. Wyroby od tego sprawdzonego producenta, znanego na całym kontynencie europejskim, mają wysokie walory termoizolacyjne oraz szerokie zastosowanie (mogą służyć do ocieplania dachów skośnych, ścian wewnętrznych, zewnętrznych stropodachów, podłóg i innych elementów budynku).

Materiały budowlane firmy URSA

O producencie

URSA to producent i dystrybutor materiałów budowlanych służących do izolacji termicznej i akustycznej budynków. Spółka działa w wielu krajach europejskich dzięki obecności aż 13 zakładów produkcyjnych rozmieszczonych tak, aby firma mogła docierać z asortymentem do jak największej ilości klientów. Warto wspomnieć również o polityce firmy, która stawia z jednej strony na maksymalnie efektywne rozwiązania, z drugiej zaś - na zrównoważony rozwój i troskę o środowisko.

Oferowane materiały i produkty

Przedsiębiorstwo URSA to producent materiałów izolacyjnych służących do zabezpieczania pomieszczeń przed utratą ciepła oraz wyciszania wnętrz. Wśród artykułów oferowanych przez tę markę należy wymienić 4 główne produkty:

 • wełna mineralna URSA GLASSWOOL - to wełna mineralna o wysokich właściwościach termoizolacyjnych, zapewniająca optymalny komfort termiczny pomieszczeń (ciepło zimą, przyjemny chłód latem). Materiał ten jest niepalny, co decyduje o jego bezpieczeństwie, a także izoluje wnętrza przed uciążliwym hałasem
 • wełna mineralna URSA PUREONE - to artykuły specjalne, należące do serii premium producenta. Ten rodzaj wełny wytwarzany jest całkowicie z naturalnych surowców - tych odnawialnych lub takich, które z powodzeniem można poddać recyklingowi. Materiał ten nie pyli, nie podrażnia, a przy jego produkcji nie stosuje się szkodliwego formaldehydu
 • płyty URSA XPS - są to płyty wykonywane z polistyrenu ekstrudowanego. Mają doskonałe właściwości fizyczne. Ich zwarta struktura gwarantuje właściwości termoizolacyjne, odporność na ściskanie oraz znacznie ogranicza pochłanianie wody przez ten materiał. Płyty są również łatwe w montażu
 • panele URSA AIR - wykonywane z wełny szklanej. Wykorzystywane są do budowy kanałów klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Zapewniają izolację zarówno termiczną, jak i akustyczną. Są szybkie i łatwe w montażu

Szukasz wełny mineralnej marki URSA?
Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto wybrać wełnę URSA?

Zastosowanie wełny URSA przynosi realne korzyści w postaci zmniejszenia zapotrzebowania budynków na energię grzewczą. Oznacza to niższe rachunki za ogrzewanie, a także komfort termiczny w postaci utrzymywania się stosunkowo stałej temperatury w pomieszczeniach. Wełna URSA posiada również najwyższą klasę reakcji na ogień (A1) co czyni ją bardzo bezpiecznym materiałem.

Produkty marki URSA są również dobrym wyborem ze względu na politykę firmy i wartości wyznawane przez przedsiębiorstwo. URSA stosuje rozwiązania technologiczne, które w znacznym stopniu ograniczają zużycie energii już na etapie produkcji. Dodatkowo firma nie jest zależna od paliw kopalnych (do produkcji jej wyrobów służą głównie surowce odnawialne) oraz wytwarza swoje artykuły w sposób pozwalający na znaczną redukcję dwutlenku węgla.

Produkty firmy URSA dostępne w Attic

W naszej hurtowni oferujemy najwyższej jakości wyroby firmy URSA. Dostarczamy naszym Klientom izolacje termiczne i akustyczne tego dystrybutora materiałów budowlanych. W asortymencie posiadamy głównie artykuły z wełny mineralnej (w formie mat i płyt izolacyjnych).

Nasze produkty z powodzeniem służą osobom prywatnym, przedsiębiorcom, właścicielom instytucji czy lokali użytkowych. Do naszych Klientów należą również przedstawiciele składów budowlanych. Działamy głównie na terenie Krakowa i pobliskich miejscowości - zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowego zorientowania się w naszej ofercie oraz ustalenia warunków współpracy.

Szukasz produktów firmy URSA?
Skontaktuj się z nami!

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

 • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

 • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

 • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

 • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

 • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
 • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, SWISS KRONO, ROCKWOOL, URSA
 • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
 • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

czytaj więcej

Dostarczamy wiedzę budowlaną

 • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
 • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
 • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
 • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

czytaj więcej

Potrzebujesz wyceny?
Napisz do nas!