Produkty SWISS KRONO w Attic Kraków

Attic Kraków współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, dostarczającymi wyroby wysokiej jakości. Jedną z tych firm jest SWISS KRONO, dzięki której nasi Klienci mogą cieszyć się wytrzymałymi, a jednocześnie łatwymi w obróbce płytami konstrukcyjno – budowlanymi OSB. Producent dostarcza materiały o uniwersalnym zastosowaniu w budownictwie, których właściwości zostały starannie zweryfikowane na etapie produkcji.

produkty-swiss-krono-attic-krakow

Materiały budowlane firmy SWISS KRONO

O producencie

SWISS KRONO Sp z o.o. jest liderem na polskim rynku produkcji płyt i wyrobów drewnopochodnych. Spółka z siedzibą w Żarach jest częścią holdingu Swiss Krono Group, światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych. Spółka powstała w Żarach w 1994 r. Aktualna oferta obejmuje produkty drewnopochodne z trzech branż – meblarskiej, budowlanej i wykończeniowej. Dzisiaj spółka SWISS KRONO produkuje łącznie około 1,5 mln m3 różnego rodzaju płyt drewnopochodnych rocznie oraz eksportuje wyroby do 70 krajów na wszystkich kontynentach. W polskich zakładach zatrudnionych jest ponad 1150 osób, a cała Grupa Swiss Krono zatrudnia ponad 5.000 pracowników w lokalizacjach na całym świecie, m.in. Szwajcarii, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Ukrainie, Węgrzech oraz Rosji.

Oferowane materiały

Materiały dostępne w ofercie SWISS KRONO to głównie materiały drewnopochodne przeznaczone do stosowania w budownictwie oraz meblarstwie. Osobnymi grupami artykułów są podłogi laminowane. Do najpopularniejszych wyrobów marki SWISS KRONO należą płyty laminowane wiórowe i  MDF oraz płyty OSB. W ofercie znajdują się również wyroby wysoce uszlachetnione takie jak : podłogi laminowane, elementy dekoracyjne WALL DESIGNE czy produkty typu postforming (blaty kuchenne), a od roku także płyty HPL.

Co wyróżnia produkty SWISS KRONO

Produkty SWISS KRONO wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, co przekłada się na ich uniwersalne zastosowanie. Mogą być one stosowane w różnych konstrukcjach i budynkach bez względu na ich rodzaj. Nie bez znaczenia są także walory estetyczne produktów znajdujących zastosowanie we wnętrzach (meble, podłogi). Ważnym elementem funkcjonowania firmy jest konsekwentna polityka prośrodowiskowa przedsiębiorstwa i jej  ekologiczne rozwiązania (instalacja specjalistycznych urządzeń typu Elektrofilt kondensacyjny i Bio-Elektrofiltr) sprzyjające produkcji przyjaznej dla naszego naturalnego środowiska.

Szukasz firmy posiadającej w ofercie produkty SWISS KRONO?
Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto wybrać płyty OSB firmy SWISS KRONO?

Płyty OSB produkowane przez SWISS KRONO to materiały wykonywane ze starannie wyselekcjonowanego surowca. Do produkcji wykorzystuje się drzewa iglaste, pochodzące z  przecinek leśnych o charakterze pielęgnacyjnym. Warto podkreślić, że producent przykłada bardzo dużą uwagę do samego procesu produkcji, na każdym jej etapie stosowane są określone procedury jakościowe, a materiał poddawany jest testom, dzięki którym do Klienta trafia produkt sprawdzony, o wysokich parametrach technicznych.

Płyty OSB wytwarzane przez firmę SWISS KRONO odznaczają się odpornością na podwyższoną wilgoć –dzięki czemu  mają niewielkie pęcznienie. To materiały wytrzymałe, gwarantujące stabilny kształt konstrukcji przez długie lata. Mogą być stosowane również w elementach pełniących w budynkach funkcję nośną. Warto też zwrócić uwagę, że płyty SWISS KRONO OSB to stosunkowo niedrogi materiał mając na uwadze jego parametry i wszechstronność zastosowania. Funkcjonalnością i właściwościami dorównuje innym materiałom drewnopochodnym (np. sklejce), jest jednak od nich znacznie tańszy. 

Produkty SWISS KRONO dostępne w Attic

Korzystamy z materiałów dostarczanych przez SWISS KRONO, aby zaopatrywać naszych Klientów w płyty drewnopochodne służące do różnych zastosowań. Płyty SWISS KRONO OSB przeznaczone są zarówno dla klientów  prywatnych (wykańczających domy i mieszkania), jak i przedsiębiorców prowadzących własne firmy i wyposażających biura, sklepy, obiekty użyteczności publicznej). 

Zainteresowała Cię oferta materiałów firmy SWISS KRONO dostępnych w naszym sklepie? Chciałbyś uzyskać szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów? Zachęcamy do kontaktu. Obsługujemy Klientów głównie z Krakowa i okolic. Współpracujemy z Klientami firmowymi i indywidualnymi, zaopatrujemy także składy budowlane w potrzebne materiały, narzędzia i chemię budowlaną.

Chcesz zamówić produkt od SWISS KRONO albo podjąć z nami współpracę?
Napisz lub zadzwoń

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

 • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

 • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

 • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

 • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

 • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
 • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, SWISS KRONO, ROCKWOOL, URSA
 • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
 • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

czytaj więcej

Dostarczamy wiedzę budowlaną

 • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
 • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
 • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
 • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

czytaj więcej

Potrzebujesz wyceny?
Napisz do nas!