Produkty KREISEL w Attic Kraków

Chcemy, by nasi Klienci mieli wybór spośród najlepszych materiałów budowlanych, dlatego troszczymy się o to, aby w naszym asortymencie znalazły się artykuły wyłącznie sprawdzonych marek. Jednym z naszych dostawców jest firma KREISEL. Producent ten dostarcza naszej hurtowni materiały z zakresu chemii budowlanej, w tym systemów dociepleń, elewacji. Dzięki wyrobom tej marki możliwe jest sprawne, estetyczne i dające długotrwały efekt wykończenie oraz zabezpieczenie różnych typów powierzchni.

produkty kreisel attic krakow

Materiały budowlane firmy KREISEL

O producencie

Firma KREISEL należy do międzynarodowego koncernu FIXIT GRUPPE. Połączenie dwóch kapitałów, a także charakterystyczne dla obu nacji cechy i wyznawane wartości (niemiecka precyzja, polska pracowitość) sprawiły, że przedsiębiorstwo jest jednym z czołowych producentów materiałów budowlanych w Polsce. Początki firmy sięgają aż 1976 roku, kiedy to została założona w Niemczech. Kilkanaście lat później (w 1993 roku) przedsiębiorstwo otworzyło siedzibę w naszym kraju i rozpoczęło w Polsce produkcję swoich wyrobów.

Koncern obecnie działa w 19 krajach, gdzie nie tylko rozprowadza swoje produkty, ale także wytwarza je w miejscowych zakładach produkcyjnych. Firma cieszy się niesłabnącą dobrą opinią, jest także laureatem rozmaitych nagród (Medal Europejski, Laur Konsumenta) oraz wyróżnień (m.in. w kategoriach takich jak ,,Firma roku”).

Oferowane produkty

Wśród oferowanych produktów marki KREISEL znajdują się systemy ociepleń, systemy glazurnicze, systemy renowacji zabytków a także zaprawy murarskie, tynkarskie, gładzie, farby wewnętrzne i środki gruntujące.

Przedsiębiorstwo zapewnia także kompleksowe rozwiązania w zakresie termoizolacji, produkując systemy dociepleń do stosowania na zewnętrznych ścianach budynków.

Dużą część oferty firmy KREISEL stanowią preparaty i materiały zaliczające się do kategorii chemii budowlanej. Przedsiębiorstwo jest dostawcą wyrobów takich jak:

 • zaprawy klejące i kleje (do styropianów, płytek, siatek)
 • tynki, także dekoracyjne, zaprawy tynkarskie (wewnętrzne i zewnętrzne)
 • środki gruntujące, gładzie, gipsy
 • zaprawy murarskie
 • wylewki samopoziomujące
 • masy spoinujące i izolujące
 • preparaty konserwujące i czyszczące

Szukasz termoizolacji lub chemii budowlanej marki KREISEL?
Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto wybrać artykuły marki KREISEL?

KREISEL uważany jest za producenta wysokogatunkowych materiałów budowlanych. Każdy z jego wyrobów spełnia europejskie standardy, a sam proces produkcji wyróżnia się innowacyjnością i otwartością na niestandardowe rozwiązania technologiczne.

KREISEL posiada rozbudowany system wewnętrznej kontroli jakościowej. Wyroby tej marki są poddawane testom na wszystkich etapach produkcji. W każdym zakładzie KREISEL znajdują się certyfikowane laboratoria, odpowiadające za to, by artykuły posiadały gwarantowane przez producenta właściwości i parametry techniczne.

Dodatkowo polityka marki KREISEL spodoba się wszystkim tym, którzy przywiązują dużą wagę do kwestii ekologii. Firma stosuje prośrodowiskowe rozwiązania, skupia się także na tym, by jej wyroby nie miały inwazyjnego wpływu na nasze otoczenie. Pośród artykułów tej marki znajdują się m.in. biofarby czy ekologiczne tynki gipsowe.

Produkty KREISEL dostępne w Attic

Produkty KREISEL dostępne w Attic to głównie materiały i preparaty z dwóch grup: chemii budowlanej oraz systemów dociepleń. W obrębie drugiej z tych kategorii oferujemy także systemy garażowe oraz elewacje.

 

ecofarba kreisel fuga nanotech kreisel gipsel plus kreisel klej żelowy nanocząsteczkami kreisel lepstyr elastyczny kreisel nanotynk silikonowy kreisel sisitynk kreisel styrlep elastyczny kreisel

 

Zachęcamy do zapoznania się z dokładną ofertą naszych produktów marki KREISEL - zapraszamy do kontaktu w celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji. Posiadamy w asortymencie także produkty innych marek, aby zapewnić naszym Klientom szeroki wybór i różnorodność w zakresie nie tylko samych wyrobów, ale także producentów. Obsługujemy największe inwestycje budowlane, klientów prywatnych, przedsiębiorców i składy budowlane z terenów Krakowa, okolic jak i całej Małopolski

Szukasz produktów firmy KREISEL?
Skontaktuj się z nami!

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

 • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

 • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

 • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

 • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

 • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
 • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, SWISS KRONO, ROCKWOOL, URSA
 • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
 • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

czytaj więcej

Dostarczamy wiedzę budowlaną

 • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
 • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
 • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
 • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

czytaj więcej

Potrzebujesz wyceny?
Napisz do nas!