Blog

Data publikacji: 19 Październik 2020
Dlaczego do izolacji termicznej oraz akustycznej warto wybrać wełnę mineralną URSA? Jakiej grubości powinna być wełna aby skutecznie zaizolować nią pomieszczenie! Aura za oknem nie rozpieszcza dlatego wspólnie z firmą URSA postaramy się przybliżyć Państwu temat izolacji i ociepleń. Zapraszamy!
Data publikacji: 10 Wrzesień 2020
Miesiąc z marką ISOVER w pełni! Jednym z produktów promocyjnych w tym miesiącu jest inteligentna folia paroizolacyjna VARIO KM DUPLEX. Jak ważna jest kwestia tego aby dom mógł "oddychać" wspólnie z firmą ISOVER przedstawimy w najnowszym artykule na naszym blogu. Zapraszamy!
Data publikacji: 31 Sierpień 2020
Wakacje nieubłaganie dobiegają końca. Jednak sezon na elewacje trwa nadal. Wspólnie z firmą ARSANIT chcielibyśmy Państwu przybliżyć temat tynku nanosilikonowego jako najnowszego rozwiązania dla nowoczesnej elewacji. ARSANIT ETICS THERMA+nanoFX. Kolejna wielka rzecz w ociepleniach - nie jest taka...
Data publikacji: 15 Sierpień 2020
Rozpoczynając budowę lub modernizację domu, warto zatroszczyć się o dobrej jakości, solidnie wykonaną termoizolację, dzięki której zredukujemy koszty ogrzewania, a nieruchomość zyska na wartości. Czym kierować się zatem przy wyborze systemu ociepleń? Na to pytanie spróbujemy Państwu odpowiedzieć...
Data publikacji: 10 Sierpień 2020
Miesiąc elewacji w pełni! Wspólnie z firmą Termo Organika przedstawiamy Kompletny System Ociepleń jako jedno rozwiązanie do kompleksowej izolacji ścian styropianem. Zapraszamy do lektury!
Data publikacji: 17 Czerwiec 2020
Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim, miejmy nadzieję dużo słońca! Aby móc w pełni cieszyć się latem musimy zadbać o odpowiednią osłonę naszych okien przed upałem. Jakie osłony wybrać? Jak zbudowana jest markiza i jak się ją obsługuje? Wspólnie z firmą FAKRO postaramy się przybliżyć...
Data publikacji: 05 Czerwiec 2020
Czym kierować się przy doborze materiału izolacyjnego oraz co powinien wiedzieć wykonawca przystępując do ocieplania poddasza?
Data publikacji: 27 Maj 2020
Jak ocieplić stary dom? W jaki sposób przeprowadzić właściwą i kompleksową termomodernizację budynku? Na te oraz inne pytania postaramy się wspólnie z firma ROCKWOOL odpowiedzieć w najnowszym artykule!
Data publikacji: 15 Maj 2020
To z czego zbudowane są ściany naszego domu, jak są ocieplone i jaki materiał został do tego użyty mają ogromny wpływ na komfort naszego mieszkania. Wspólnie z firmą ROCKWOOL przybliżymy temat kompleksowych rozwiązań z wełny skalnej do ścian zewnętrznych. Zapraszamy!
Data publikacji: 22 Kwiecień 2020
System klinkierowy ELASTOLITH jako sprawdzona alternatywa dla tradycyjnego klinkieru. Metoda szybsza, tańsza i zdecydowanie mniej skomplikowana. Zobacz więcej!

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

 • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

 • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

 • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

 • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

 • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
 • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, KRONOPOL, ROCKWOOL, SCHIEDEL
 • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
 • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

czytaj więcej

Dostarczamy wiedzę budowlaną

 • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
 • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
 • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
 • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

czytaj więcej