Blog

Data publikacji: 05 Czerwiec 2020
Czym kierować się przy doborze materiału izolacyjnego oraz co powinien wiedzieć wykonawca przystępując do ocieplania poddasza?
Data publikacji: 27 Maj 2020
Jak ocieplić stary dom? W jaki sposób przeprowadzić właściwą i kompleksową termomodernizację budynku? Na te oraz inne pytania postaramy się wspólnie z firma ROCKWOOL odpowiedzieć w najnowszym artykule!
Data publikacji: 15 Maj 2020
To z czego zbudowane są ściany naszego domu, jak są ocieplone i jaki materiał został do tego użyty mają ogromny wpływ na komfort naszego mieszkania. Wspólnie z firmą ROCKWOOL przybliżymy temat kompleksowych rozwiązań z wełny skalnej do ścian zewnętrznych. Zapraszamy!
Data publikacji: 22 Kwiecień 2020
System klinkierowy ELASTOLITH jako sprawdzona alternatywa dla tradycyjnego klinkieru. Metoda szybsza, tańsza i zdecydowanie mniej skomplikowana. Zobacz więcej!
Data publikacji: 25 Listopad 2019
Już od ćwierć wieku RIGIPS dostarcza na polski rynek najwyższej jakości innowacyjne płyty gipsowo-kartonowe oraz systemy suchej zabudowy wnętrz.
Data publikacji: 28 Październik 2019
Dlaczego do izolacji poddasza warto wybrać wełnę mineralną URSA? Jakie są jej główne zalety oraz jak przygotować produkt do montażu na dachu skośnym? Na te oraz inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź w przygotowanych przez firmę URSA materiałach szkoleniowych. Garść praktycznych informacji na...
Data publikacji: 23 Sierpień 2019
GRANROCK SUPER to idealna alternatywa dla izolacji natryskowych. Aplikacja jest prosta, bezpieczna bez konieczności wietrzenia i demontażu istniejącej zabudowy. Możemy sięgnąć po to rozwiązanie bez względu na porę roku. Wspólnie z firmą ROCKWOLL podpowiadamy jak poprawnie wykonać aplikację!
Data publikacji: 15 Lipiec 2019
Latem, zwłaszcza podczas upałów z jakimi mamy ostatnio do czynienia, nieocieplony dom zamiast być chłodnym schronieniem staje się gorącą, betonową pułapką, z której po prostu chce się uciec. Czy można tego uniknąć?
Data publikacji: 05 Lipiec 2019
Chłodny latem i ciepły zimą - taki jest wymarzony dom każdego inwestora. Bez uciążliwych rachunków za ogrzewanie i bez klimatyzacji. Czy naprawdę można mieć taki dom? Tak, pod warunkiem, że jego bryła będzie mieć solidną warstwę termoizolacji.
Data publikacji: 27 Czerwiec 2019
Podczas dnia otwartego z firmą Weber, które odbyło się w dniu wczorajszym, można było dowiedzieć się między innymi jak poprawnie aplikować produkty podłogowe. Dla wszystkich, którym nie udało się dotrzeć do naszego Centrum Budowlanego ATTIC na szkolenie firmy Weber, zebraliśmy najważniejsze...

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

 • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

 • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

 • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

 • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

 • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
 • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, KRONOPOL, ROCKWOOL, SCHIEDEL
 • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
 • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

czytaj więcej

Dostarczamy wiedzę budowlaną

 • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
 • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
 • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
 • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

czytaj więcej