Poznaj NAS:)

ATTIC, Centrum Budowlane / PSB - PROFI:

Działalność Centrum Budowlanego dedykowana jest przede wszystkim wykonawcom budowlanym, ale także Klientom indywidualnym budującym, remontującym  swoje domy czy mieszkania Centrum jest miejscem codziennych zakupów oraz miejscem spotkań wykonawców z producentami, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem z naszymi Klientami.

Dla sprawnej obsługi naszych Klientów ogromne znaczenie ma Dział Sprzedaży. Pracują w nim wyspecjalizowani doradcy z wiedzą techniczną z zakresu branży budowlanej. Pracownicy tego działu na co dzień pracują na tzw. „pierwszej linii” mając bezpośredni kontakt z Klientami. Część zespołu stanowią osoby związane z tzw. sprzedażą aktywną (przedstawiciele handlowi), część pracowników związana jest natomiast ze sprzedażą operacyjną (specjaliści ds. sprzedaży). Ważnym dopełnieniem działu jest także market samoobsługowy, w którym ważną rolę pełnią sprzedawcy MARKET PROFI.

 

DYSTRYBUCJA ATTIC

Domeną aktywności dystrybucyjnej ATTIC jest sprzedaż na dużą skalę. Klientami ATTIC Dystrybucja są hurtownie (składy budowlane) prowadzące sprzedaż materiałów budowlanych wykonawcom i klientom indywidualnym.

Dystrybucję swoimi działaniami wspierają pracownicy sprzedaży stacjonarnej, którzy odpowiedzialni są za przyjmowanie zamówień od Klientów i dbanie o ich szybką realizację. W swojej codziennej pracy mają także kontakt z producentami materiałów budowlanych. Blisko związani z działem obsługi hurtowej są także szefowie regionów, którzy działają w terenie bezpośrednio u Klientów.

 

ZAKUPY

Pracownicy działu mają codzienny kontakt z producentami - dostawcami materiałów budowlanych, realizują zamówienia Klientów, negocjują jak najlepsze warunki handlowe oraz dbają o prawidłowe stany magazynowe ATTIC.

 

MAGAZYN i LOGISTYKA

Pracownicy naszych Magazynów dbają o właściwe składowanie materiałów budowlanych, są odpowiedzialni za poprawne przyjmowanie materiałów budowlanych od naszych dostawców oraz realizację zamówień naszych klientów. Dokładają wszelkich starań aby zapewnić wysoką jakość dostaw materiałów budowlanych w miejscu i czasie odpowiednim dla naszych Klientów.

O sprawne i terminowe dostarczenie towarów do Klientów dbają logistyk i nasi wykwalifikowani Kierowcy.

 

 

MARKETING

Realizuje politykę marketingową, której głównym zadaniem jest wsparcie sprzedaży, budowanie relacji z Klientami oraz pozytywne kreowanie wizerunku firmy na rynku.

 

FINANSE

Osoby pracujące w dziale stoją na straży przestrzegania polityki finansowej firmy. W skład ich odpowiedzialności wchodzą takie obowiązki, jak: kontrola należności płatniczych, windykacja, analizy finansowe przedsiębiorstwa, controlling kreowanych kosztów w firmie oraz współpraca z biurem zewnętrznym obsługującym naszą firmę w zakresie księgowości.

 

HR

Realizuje politykę personalną  -  płace, administrację kadrową oraz wewnętrzne systemy szkoleniowe i motywacyjne. Odpowiada za właściwy dobór ludzi do współpracy. Realizuje procesy ocen okresowych. Czuwa także nad właściwym przepływem informacji oraz dba o dobry wizerunek ATTIC na rynku pracy.

 

ADMINISTRACJA

Realizuje szeroko rozumiane zadania administracyjno-organizacyjne firmy. Administracja jest pierwsza „linią kontaktu” osób, które po raz pierwszy trafiają do ATTIC, stanowi również wsparcie dla innych działów ATTIC.

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

 • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

 • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

 • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

 • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

 • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
 • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, KRONOPOL, ROCKWOOL, SCHIEDEL
 • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
 • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

czytaj więcej

Dostarczamy wiedzę budowlaną

 • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
 • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
 • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
 • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

czytaj więcej