ATTIC po godzinach

MIKOŁAJ 2020

Pracowników i ich dzieci odwiedził w tym roku Mikołaj! Zostawił dla Wszystkich wspaniałe przeznty☺ Pracownicy na długie zimowe wieczory dostali gry planszowe, a dzieci wybrane karty podarunkowe.


DZIEŃ CHŁOPAKA 2020

Dzień Chłopaka 2020 obfitował w słodkowści. Od razu cały dzień był bardzo przyjemny☺


DZIEŃ DZIECKA 2020

Z okazji Dnia Dziecka (a przecież każdy z nas nium jest☺) każdy pracownik dostał nbilety do krakowskiego ZOO. Akcja miała na celu dodatkowo wsparcie lokalnych atrakcji w tym trudnym 2020 roku.


DZIEŃ KOBIET 2020

W tym roku z okazji Dnia Kobiet Panie miały przyjemność uczestniczyć w szkoleniu i warsztatach dotyczących naturalnych kosmetyków. Każda uczestniczka miała mozliwość skomponowania własnego naturalnego kosmetyku do pielęgnacji ciała. Koledzy z pracy również pamietali o Paniach w tym dniu ☺


MIKOŁAJKI 2019

Rok 2019 zapisze się w historii Polaków uhonorowaniem Literacką Nagrodą Nobla Polki Olgi Tokarczuk! To ogromne wyróżnienie zarówno dla samej pisarki, jak i całej polskiej kultury. Dlatego w tym roku Mikołaj rozdał pracownikom książki naszej nowej noblistki :)


URODZINY PRACOWNIKÓW :)

Wspólnie celebrujemy urodziny pracowników :)


DZIEŃ DZIECKA 2019

W Dzień Dziecka 2019 każdy pracownik dostał vouchery do kina i miał możliwość wybrać się na wymarzony film.


OWOCOWE LATO W ATTIC

W każdy wakacyjny wtorek na pracowników w jadalni czekały pyszne sezonowe owoce na drugie śniadanie.


GRILL POD HASŁEM WSPÓLNA ŚCIEPA

9 czerwca odbyło się na terenie naszej firmy spotkanie grillowe, które miało charakter wspólnej ściepy. Oprócz zapewnionych kiełbasek i napojów przez ATTIC, każdy coś przynosił  m.in. sałatki, smalczyk czy tez pyszne ciasta.


SESJA ZDJĘCIOWA Z OKAZJI DNIA KOBIET

W tym roku nasze Panie z okazji Dnia Kobiet uczestniczyły w wyjątkowej sesji zdjęciowej, z której każda dostała piękne zdjęcia portretowe.


PAKIETY MEDYCZNE DLA PRACOWNIKÓW

Od lutego 2018r. wszyscy nasi pracownicy zostają objęci prywatna opieką medyczną w ENEL MED. Mamy nadzieję, że przełoży się to na zdrowie całego zespołu, zarówno w pomocy doraźnej jak i w profilaktyce zdrowia.


BAL JUBILEUSZOWY Z OKAZJI 25 URODZIN FIRMY ATTIC

13 stycznia 2018 mieliśmy przyjemność świętować 25 urodziny ATTIC w gronie pracowników i ich najbliższych. Uroczysta kolacja oraz zabawa do późnych godzin nocnych pozostaną z nami w pamięć i na długo!


SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY

Udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym powinien nauczyć się każdy z nas. Posiadanie podstawowej wiedzy medycznej jest niezwykle ważne i potrzebne nie tylko w pracy ale również w życiu codziennym.


DZIEŃ CHŁOPAKA

Z okazji Dnia Chłopaka, 30 września 2017 wszyscy „chłopcy” z ATTIC dostali na lunach pyszną pizzę :) 


SZKOLENIE W FAKRO i WIZYTA W MUSZYNIE

W dniach 27-28 maja 2017 pracownicy GRUPY ATTIC, na zaproszenie firmy FAKRO wybrali się do Muszyny na szkolenie. Była to doskonała okazja na poszerzenie wiedzy, którą później dzielimy się z naszymi klientami.


SZLACHETNA PACZKA

W grudniu 2016r. przystąpiliśmy w gronie pracowników do organizacji świątecznego prezentu dla wybranej osoby w ramach ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka.


DZIEŃ KOBIET

W piątek, 10 marca br., nasze ATTICzanki wybrały się na pełny wyzwań Dzień Kobiet!


SZKOLENIE "PIERWSZA POMOC"

We wtorek, 26.10.2016 r. odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy. Pracownicy GRUPY ATTIC uczyli się, jakie czynności podjąć w razie wypadku na drodze, w pracy czy też w domu.


ZIELONY KARPACZ I ZŁOTA PRAGA

W dniach 12-14 września 2016 r. dwie ATTICzanki – Asia i Agata – mogły podziwiać zielone jeszcze krajobrazy Karpacza, oddychać świeżym, górskim powietrzem i relaksować się na łonie natury podczas wyjazdu szkoleniowego z firmą URSA.


SŁODKO-OWOCOWY KONKURS

Tradycją jest, że wakacyjną porą eksperymentujemy z owocowymi wypiekami! Dlatego dla naszych pracowników, po raz kolejny zorganizowaliśmy wewnętrzny konkurs na najlepsze ciasto z owocami!


AKCJA "SZKOŁA"

Wzorem lat poprzednich, również w tym roku prowadzimy akcję „SZKOŁA”, w której dofinansujemy potrzeby naszych ATTIC-oswkich dzieciaczków!


(NIE DO KOŃCA) NOWY PRACOWNIK

Dzięki wewnętrznej rekrutacji w ATTIC, Patryk, dotychczasowy Sprzedawca marketu budowlanego ATTIC, stał się Przedstawicielem Handlowym, podnosząc swoje kwalifikacje, dbając o dalszy swój rozwój i wzbogacając swoją karierę zawodową.


GRUPA PRZEDSTAWICIELI - ZASILONA

Zespół Przedstawicieli Handlowych GRUPY ATTIC zasilił Michał. Pracę łączy z pasją – interesuje się wykończeniami wnętrz, dlatego „budowlankę” zna na wylot!


VIVA LAS VEGAS!

Podczas, gdy w Polsce lato leniwie otwierało oczy, dając ciepłą, choć nie upalną pogodę, Robert szykował już letnie ubrania na spotkanie z gorącym LAS VEGAS! 


SŁONECZE RODOS

Tegoroczna nagroda za doskonałą współpracę od firmy ISOVER, to miejsce na wycieczce do słonecznej Grecji. Wiosenną porą miło jest przenieść się w typowo letni klimat, z prażącym słońcem i rześką bryzą. 


ZIMOWE SZUSOWANIE

Zima to najlepszy czas na aktywne spędzenie wolnego czasu. Na specjalne zaproszenie firmy ISOVER, jedna z ATTICzanek szusowała po zaśnieżonych austriackich stokach. 


SPOTKANIA Z PRODUCENTAMI

Kiedy słońce nie wychodzi już aż tak wysoko, dni są coraz krótsze, a korony drzew rzednieją – pora na dodatkową dawkę endorfin! GRUPA ATTIC składa się z ludzi pełnych pasji do aktywnego wypoczynku, dlatego pomysł na wypad do parku linowego, siatkowe sety i wspólne grillowanie okazał się strzałem w dziesiątkę! 


KURS SAMOOBRONY NA DZIEŃ KOBIET

Drobniutkie, delikatne i filigranowe kobietki z ATTIC, podczas tegorocznego Dnia Kobiet zmieniły się w silne i nieulęknione istoty o nadprzyrodzonej mocy! Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego zorganizowany kurs samoobrony był doskonałym pomysłem!


KARNAWAŁOWY BAL FILMOWY

Karnawał to czas szaleństwa i zabawy, dlatego ATTIC dla swoich pracowników zorganizował wielki bal, którego motywem przewodnim była kinematografia.


DOBRY PRACODAWCA

ATTIC dumny z otrzymanego odznaczenia – Dobry Pracodawca. Dziękujemy!


ADOPCJA PSÓW I KOTÓW

W listopadzie 2014 r. ATTIC zaangażowany był w niezwykle przejmującą akcję ADOPCJI KOTÓW I PSÓW. Pomocników nie brakowało!


SUPER MECZ W WARSZAWIE

W sobotę, 16 sierpnia 2014 r., zwycięzcy tegorocznej edycji Ligi Mistrzów - Real Madryt, pojawili się w Polsce, aby rozegrać towarzyskie spotkanie z czwartą drużyną minionego sezonu we Włoszech - Fiorentiną. Dzięki firmie FAKRO, dwóch pracowników ATTICa miało przyjemność uczestniczenia w tym jakże emocjonującym wydarzeniu!


SZKOLENIE FAKRO W MUSZYNIE

Siedziba firmy FAKRO w Muszynie to nieodłączne miejsce destynacji szkoleniowych w naszej firmie. Poznajemy specyfikę tworzenia produktów firmy i świetnie się przy tym bawiliśmy!


KOSMETYCZNY DZIEŃ KOBIET

Każda kobieta marzy o podświetlanej toaletce z paletką cieni do powiek, szminkami w kolorach tęczy i setką pędzli do makijażu. I choć mężczyźni twierdzą, że w łazience nie ma nawet miejsca na ich wodę po goleniu, a damskie kosmetyczki pękają w szwach, to kosmetyków nigdy dość! 


PODRÓŻ DO EGZOTYCZNYCH KRAJÓW 

Za doskonałe wyniki sprzedażowe ubiegłego roku, dwoje ATTICowców otrzymało niezwykłe nagrody – możliwość wyjazdu do egzotycznych krajów: Tajlandii z firmą URSA oraz na wyspę Fuertaventura z firmą RIGIPS. 


FESTIWALE  2014 - byliśmy tam

W czerwcu i lipcu odbyły się po raz kolejny już trzy największe w Polsce wydarzenia muzyczne: ORANGE WARSAW FESTIVAL, LIFE FESTIVAL Oświęcim oraz OPEN’ER FESTIVAL w Gdyni – a ATTIC miał tam swoich przedstawicieli! 


BIESIADA Z MUZYKĄ ROCKOWĄ

Mocne brzmienia z pazurem – to, co lubimy najbardziej! W ramach pracowniczej integracji zespołowej, spotkanie z rockową biesiadą było spełnieniem oczekiwań całej GRUPY ATTIC. 


GRILL DLA PRACOWNIKÓW

Pracownicy firmy ATTIC uwielbiają wspólne spędzanie czasu. A że prawie wszyscy są mięsożerni, bardzo często pojawia się temat grillowy (na samą myśl o skwierczących kiełbaskach i chrupiącej karkówce cieknie nam ślina!).


TAK NAS WIDZĄ NASZE DZIECI

Dzieci pracowników brały udział w konkursie pod tytułem „Mój tata / moja mama w pracy”. Nagrodami były zestawy artykułów szkolno / przedszkolnych  –  w sam raz na 1 września!


KURS GOTOWANIA NA DZIEŃ KOBIET

Pod okiet wspaniałego szefa kuchni, dziewczyny szlifowały swoje kulinarne zdolności podczas tegorocznego Dnia Kobiet!


20-LECIE GRUPY ATTIC

To już 20 lat! Okrągła rocznica powstania firmy ATTIC nie mogła pozostać bez echa. Wspaniały, urodzinowy bal był wielkim wydarzeniem, do którego wszyscy mają ogromny sentyment. 

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

 • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

 • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

 • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

 • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

 • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
 • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, KRONOPOL, ROCKWOOL, SCHIEDEL
 • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
 • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

czytaj więcej

Dostarczamy wiedzę budowlaną

 • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
 • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
 • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
 • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

czytaj więcej