Konferencja „Wspólnie BUDUJEMY przewagę”

24 stycznia odbyła się konferencja „Wspólnie BUDUJEMY przewagę” - to hasło towarzyszyło nam przez całe wydarzenie i idealnie oddaje jego charakter.

Był to świetny moment, by spotkać się, podsumować miniony rok i wspólnie spojrzeć w przyszłość branży budowlanej. Drugą osią konferencji były technologie i produkty budujące przewagę. Konkretna wiedza, praktyczne rozwiązania i inspiracje, które realnie wspierają codzienną pracę.

To wydarzenie było przestrzenią do poszerzania wiedzy, zacieśniania relacji i rozmów w dobrej, branżowej atmosferze. Dokładnie tak chcemy budować współpracę w ATTIC.Dziękujemy producentom, którzy współtworzyli to wydarzenie: RIGIPS Polska, Isover.pl, FAKRO, ROCKWOOL, SWISS KRONO Polska, URSA Polska by Etex, Termo Organika oraz Sika Poland.

RAZEM naprawdę BUDUJEMY przewagę!

Waga: 
0

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

  • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

  • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

  • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

  • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

  • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
  • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, SWISS KRONO, ROCKWOOL, URSA
  • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
  • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

czytaj więcej

Dostarczamy wiedzę budowlaną

  • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
  • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
  • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
  • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

czytaj więcej

Potrzebujesz wyceny?
Napisz do nas!