Produkty Termo Organika w Attic Kraków

Współpracujemy z pionierami w zakresie technologii termoizolacyjnych, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują artykuły zapewniające ich domostwom (lub innego rodzaju budynkom) optymalny komfort termiczny. Jednym z przedsiębiorstw, które dostarcza nam materiałów izolacyjnych, jest Termo Organika - producent styropianu jednego z najpowszechniej stosowanych materiałów izolacyjnych.

produkty termo organika attic kraków

Materiały budowlane firmy Termo Organika

O producencie

Termo Organika to przedsiębiorstwo z powodzeniem działające od 20 lat. Firma słynie z produkcji płyt styropianowych do izolacji (jest w tym obszarze liderem na polskim rynku oraz rozpoznawalną marką na rynku europejskim. Produkty Termo Organiki są opatrzone Rekomendacjami Technicznymi Instytutu Techniki Budowlanej (ITB), co oznacza, iż wyroby tej firmy poddawane są cyklicznym, potwierdzającym jakość kontrolom.

Oferowane produkty

Termo Organika oferuje materiały izolacyjne, których głównym przeznaczeniem jest ocieplanie budynków. W ofercie przedsiębiorstwa wyróżnia się styropian grafitowy o bardzo dobrych właściwościach użytkowych (niezwykle korzystna wartość współczynnika przewodzenia ciepła λ). Styropian grafitowy jak i inne płyty do izolacji, posiadają rekomendacje, certyfikat zgodności z normą europejską oraz szereg innych dokumentów potwierdzających jego jakość i bezpieczeństwo stosowania. W zakresie zastosowania styropianów Termo Organiki dostępne są różne rodzaje do stosowania w miejscach i elementach budynku, takich jak:

 • fasada
 • dach lub podłoga
 • fundament
 • parking, garaż itp.

Przedsiębiorstwo dostarcza także kompleksowych systemów dociepleń, pozwalających na termoizolację ścian zewnętrznych. Termo Organika oferuje w tym zakresie następujące rozwiązania: systemy ze styropianem, systemy z płytami PIR (poliizocyjanuratowych) oraz systemy z izolacją z wełny mineralnej.

Termo Organika oferuje nie tylko materiały izolacyjne, ale także chemię budowlaną jako materiały  niezbędne podczas prac remontowo-wykończeniowych. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdują się specjalistyczne kleje (do płytek, systemów ociepleń), tynki na elewację (silikonowe, akrylowe, mozaikowe, mineralne i inne), farby (wewnętrzne i elewacyjne), preparaty gruntujące oraz materiały uzupełniające.

Szukasz najwyższej jakości płyt styropianowych?
Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto wybrać materiały termoizolacyjne firmy Termo Organika?

Firma Termo Organika cieszy się uznaniem Klientów, co potwierdza nie tylko popularność produktów tej marki, ale także liczne nagrody przyznawane rokrocznie przedsiębiorstwu (Laur Konsumenta, Konsumencki Lider Jakości, Budowlana Marka Roku). Materiały termoizolacyjne Termo Organiki to w dużej mierze styropian grafitowy i styropian Dalmatyńczyk, a firma szczególnie dba o to, by materiały miały zawsze zgodne deklarowane parametry. Nowoczesne linie technologiczne, wykwalifikowani pracownicy i regularne poddawanie wyrobów wewnętrznym i zewnętrznym kontrolom to dla Klienta gwarancja udanego zakupu. Dodatkowo ocieplenie domu styropianem Termo Organiki jest po prostu opłacalne, ponieważ pozwala zasadniczo zmniejszyć koszty ogrzewania budynku.

Produkty Termo Organika dostępne w Attic

W Attic oferujemy najlepsze materiały izolacyjne i system ociepleń marki Termo Organika. W naszym asortymencie można znaleźć następujące artykuły tego producenta:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta w zakresie produktów marki Termo Organika lub innych artykułów, zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z Wykonawcami budowlanymi, zaopatrujemy największe inwestycje budowlane, obsługujemy Klientów indywidualnych oraz składy budowlane. Głównym obszarem naszej działalności jest Małopolska, szczególnie Kraków i okolice, jednak staramy się rozwijać i docierać do coraz większej liczby osób chętnych, aby skorzystać z naszej bogatej, budowlanej oferty handlowej.

Zależy Ci na produktach termoizolacyjnych marki Termo Organika?
Skontaktuj się z nami!

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

 • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

 • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

 • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

 • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

 • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
 • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, SWISS KRONO, ROCKWOOL, URSA
 • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
 • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

czytaj więcej

Dostarczamy wiedzę budowlaną

 • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
 • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
 • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
 • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

czytaj więcej

Potrzebujesz wyceny?
Napisz do nas!