Okna Fakro w Attic Kraków

Nasza firma oferuje nie tylko materiały i narzędzia budowlane, ale także innowacyjne rozwiązania z zakresu dachowej stolarki okiennej. Przedsiębiorstwo Fakro to czołowy producent okien dachowych oraz zewnętrznych i wewnętrznych akcesoriów okiennych. Na jakość wyrobów tego producenta wpływ ma polityka firmy, skupiona na wdrażaniu i testowaniu kolejnych nowatorskich rozwiązań technologicznych usprawniających zarówno proces produkcji, jak i sam produkt.

okna fakro attic krakow

Okna marki Fakro

O producencie

Fakro to uznany producent okien z ugruntowaną pozycją w branży. Firma jest wiceliderem na ogólnoświatowym rynku okien dachowych. Początkowo niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwo z czasem przekształciło się w międzynarodową korporację. Produkty Fakro dostępne są aż w 50  krajach na całym świecie, a artykuły wysyłane na eksport stanowią 70% ogólnej sprzedaży. Firma FAKRO jest uważana w Polsce za jedno z najdynamiczniej rozwijających się i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw.
 

fakro_-_skrypt_odnosnik.jpg

Oferowane produkty

Oferta FAKRO to przede wszystkim okna dachowe, drewniane i aluminiowo-tworzywowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania, zarówno do skośnych jak i płaskich dachów. Od kilkunastu lat FAKRO sprzedaje także schody strychowe i już jest numerem dwa na międzynarodowym rynku.
W ofercie znajdują się również:

 • kołnierze uszczelniające
 • akcesoria do okien dachowych: żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne
 • świetliki rurowe
 • wyłazy dachowe
 • membrany, folie
 • akcesoria montażowe

Co wyróżnia artykuły Fakro?

Przedstawiciele Fakro podkreślają, że duże znaczenie dla polityki firmy ma innowacyjność dlatego też sto procent zysków inwestowane jest w rozwój. W centrum badawczo-rozwojowym FAKRO ponad 100 inżynierów przekształca nowatorskie pomysły w innowacyjne rozwiązania i nowe produkty. FAKRO jest autorem ponad 160 zgłoszeń patentowych i wzorów użytkowych co czyni z niej jedną z najbardziej innowacyjnych firm. Liczne certyfikaty przyznawane przez najbardziej prestiżowe instytuty Europy potwierdzają najwyższą jakość nie tylko produktów, ale także procesów produkcyjnych. Okna dachowe FAKRO jako pierwsze na rynku otrzymały niemiecki certyfikat TÜV.  Dodatkowo system jakości, funkcjonujący w firmie, pozwala zagwarantować wysokie parametry i właściwości funkcjonalne gotowych wyrobów.

Zainteresowała Cię oferta okien Fakro?
Skontaktuj się z nami!

Dlaczego warto wybrać okna marki Fakro?

Za wyborem okien marki Fakro przemawia ponad 27-letnie doświadczenie firmy w branży stolarki otworowej. Przedsiębiorstwo jest darzone zaufaniem osób z całego świata - do tej pory zostało sprzedanych około 8 mln okien. Produkty Fakro wyróżnia przede wszystkim energooszczędna, a jednocześnie umożliwiająca dopływ dużej ilości naturalnego światła konstrukcja. Okna dachowe tego producenta dodatkowo uważane są za bezpieczne – klient może zdecydować się na zastosowanie wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne szyb ze szkła hartowanego lub specjalnych technologii antywłamaniowych.

Przedsiębiorstwo Fakro wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów nie tylko w zakresie właściwości funkcjonalnych okien, ale także ich walorów estetycznych. Kupujący okna mają wybór spośród technologii malowania drewna, kolorów oblachowania, pakietów szybowych.

Markizy Fakro

Markizy to osłony montowane na elementach stolarki pionowej – oknach lub drzwiach. Mogą być one wykonane z rozmaitych materiałów: wytrzymałej siatki, PCV, drewna bądź aluminium. Takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku pojedynczych okien, częściej jednak montowane jest na przeszkleniach o większej powierzchni – tarasowych lub balkonowych. Firma Fakro oferuje markizy zarówno do okien dachowych jak i fasadowych, sterowane manualnie, półautomatycznie lub automatycznie. Decydując się na produkt tej firmy, możemy wybrać markizę, którą będziemy samodzielnie zwijać za pomocą drążka lub pilota lub solarną, która samoczynnie zwinie się lub rozwinie w zależności od stopnia nasłonecznienia.

Markizy montowane są na zewnątrz okien dlatego skutecznie chronią wnętrza domów przed nagrzaniem. Z przeprowadzonych przez firmę FAKRO badań wynika, że są one do 8 razy skuteczniejsze niż powszechnie stosowane rolety wewnętrzne, które zwykle zasłania - ją ostre światło słoneczne. Markizy absorbują promienie słoneczne już przed szybą i emitują ciepło na zewnątrz chroniąc w ten sposób przed nagrzewaniem wnętrza. Zacienione pomieszczenie to także komfort dla oczu – szczególnie, jeśli ktoś spędza dużo czasu przed komputerem w pokoju pełnym okien.

 

Produkty Fakro dostępne w Attic

W Attic oferujemy okna dachowe marki Fakro, zapewniając klientom szeroki wybór spośród rozwiązań proponowanych przez producenta. Gwarantujemy również dostęp do wszystkich akcesoriów okiennych i montażowych. Poza oknami firma Fakro wykonuje schody strychowe – również umożliwiamy zakup tego produktu w naszej hurtowni. Większość produktów FAKRO dostępne są w ATTIC „od ręki”.

Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych oknami Fakro i innymi artykułami dostępnymi w naszej ofercie. Zapewniamy, poza wysoką jakością produktów, doradztwo, przejrzyste warunki współpracy i realizację zamówienia dostosowaną do potrzeb. Działamy na terenie Krakowa i okolic, obsługując przedsiębiorców, zaopatrując składy budowlane w materiały i specjalistyczne urządzenia.

Szukasz produktów marki Fakro?
Napisz lub zadzwoń

Waga: 
0

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

 • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

 • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

 • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

 • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

 • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
 • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, SWISS KRONO, ROCKWOOL, URSA
 • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
 • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

czytaj więcej

Dostarczamy wiedzę budowlaną

 • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
 • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
 • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
 • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

czytaj więcej

Potrzebujesz wyceny?
Napisz do nas!