Aktualne oferty pracy

UWAGA! POSZUKIWANI! JAK NIŻEJ:)

MAGAZYNIER
Kod: MAG

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • zapewnienie sprawnego wykonywania prac magazynowych (m.in. rozładunek, załadunek i składowania materiałów budowlanych)
  • prace magazynowe związane z obsługą skanera
  • dbanie o porządek na magazynie.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe  na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
  • dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

W zamian za Twoje zaangażowanie, oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, dofinasowanie do karty sportowej, Fundusz Świadczeń Socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca@attic.pl  (z kodem stanowiska w temacie wiadomości).

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Attic sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Zawiła 50, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, możliwości wglądu w podane dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia.”

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Kod stanowiska: PH
Miejsce pracy: KRAKÓW

Twoich zakres obowiązków:

  • rozwijanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • aktywne pozyskiwanie w terenie nowych Klientów, szczególnie firm wykonawczych (ogólnobudowlanych i specjalistycznych)
  • realizacja założonego planu sprzedażowego
  • systematyczna weryfikacja i analiza rynku inwestycyjnego
  • budowanie i odpowiedzialność za wizerunek firmy w wyznaczonych regionie

Nasze wymagania:

  • znajomość lokalnego rynku budowlanego
  • doświadczenie w sprzedaży w branży budowlanej
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • zmotywowanie do osiągania coraz lepszych wyników
  • zorientowanie na klienta i otwartość na zmiany
  • samodzielne i umiejętne planowanie swojej pracy w "terenie"  - aktywne prawo jazdy kat. B

W zamian za efektywną pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży
  • wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym, zależnym od wyników
  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@attic.pl  (z kodem "PH" w temacie wiadomości).

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Attic sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Zawiła 50 (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, możliwości wglądu w podane dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia.

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ATTIC Sp. z o. o. dalej zwany „Administratorem”.
  2. Dane kontaktowe administratora danych osobowych: rodo@attic.pl

        Administrator informuje, iż:

  1. Dane osobowe kandydatów, są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji.
  2. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych:
    1. art. 6 ust 1 lit. C RODO  w zw. z:
      • art. 22 (1) ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy
      • Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika, (Dz.U.2017.894 t.j. z dnia 2017.05.08),
    2. art. 6 ust. 1 lit. a RODO – w stosunku do danych osobowych, co do których brak jest obowiązku ich przetwarzania, przewidzianego w przepisach prawnych (np. zainteresowania itp.).
  1. Informacja o odbiorcach danych osobowych:
    Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do:
    1. podmiotów, które przetwarzają Państwa dane osobowe w imieniu Administratora, na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (tzw. podmioty przetwarzające), są to:
    2. firma informatyczna,
    3. podmioty świadczące usługi z zakresu medycyny pracy oraz ubezpieczenia grupowego
    4. kancelarie prawne,
  2. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
  3. Okres przez który Państwa dane osobowe będą przechowywane:
    1. w przypadku danych osobowych przetwarzanych na podstawie Państwa zgody – do momentu jej cofnięcia, lub
    2. przez okres niezbędny, wynikający z przepisów prawa.
  4. Informujemy, iż mają Państwo prawo do:
    1. dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    2.  przenoszenia danych,
    3. wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    4. pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Państwa danych ze względu na Państwa szczególną sytuację;
    5. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych gdy Administrator zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania Państwa danych osobowych innemu administratorowi danych;
    6. uzyskania wyczerpującej informacji dot.:
      • występowania Państwa danych w zbiorach Administratora oraz adresie jego siedziby,
      • celu, zakresu i sposobu przetwarzania danych zawartych w takim zbiorze;
      • stanu od kiedy przetwarza się Państwa dane w zbiorze;
      • ewentualnym źródle pozyskania danych;
      • udostępniania Państwa danych, a w szczególności informacji o odbiorcach lub kategoriach odbiorców, którym dane te są udostępniane.
  1. Podanie przez Państwa danych osobowych jest:
    1. obowiązkowe, jeżeli tak zostało to określone w przepisach prawa;
    2. dobrowolne, jeżeli odbywa się na podstawie Państwa zgody.
  2. Państwa dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
  3. Informujemy ponadto, iż w stosunku do danych osobowych które są przetwarzane na podstawie Państwa zgody – mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody może zostać dokonane w takiej samej formie, w jakiej została udzielona zgoda.

Waga:
0

Zaopatrujemy inwestycje budowlane

  • Obsługujemy firmy ogólnobudowlane i specjalistyczne, deweloperów, generalnych wykonawców i przedsiębiorstwa budowlane

  • Dostarczamy materiały na terenie całego kraju

  • Zapewniamy fachowe doradztwo i opiekę inwestycyjną

  • Realizujemy nietypowe zamówienia

czytaj więcej

Zaopatrujemy składy budowlane

  • Zaopatrujemy składy i hurtownie budowlane w Polsce południowej
  • Jesteśmy liderem ogólnopolskim      w dystrybucji produktów FAKRO, RIGIPS, ISOVER, SWISS KRONO, ROCKWOOL, URSA
  • Posiadamy regionalny magazyn hurtowy
  • Zapewniamy efektywną i terminową logistykę

Dostarczamy wiedzę budowlaną

  • Dostarczamy wiedzę branżową oraz specjalistyczną
  • Organizujemy szkolenia w Krakowie oraz w fabrykach producentów
  • Organizujemy konferencje w Polsce i za granicą
  • Podnosimy kompetencje naszych klientów w zakresie zarządzania biznesem

Potrzebujesz wyceny?
Napisz do nas!